1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі працівники РЖКП дезінфікують під'їзди багатоповерхівок

У Ковелі працівники РЖКП дезінфікують під'їзди багатоповерхівок

Комунальні підприємства Ковеля продовжують заходи з дезінфекції, зокрема й у під’їздах житлових багатоквартирних будинків.

Як повідомив начальники РЖКП №1 Віктор Солов'янчук, наразі мобільними бригадами проведено санітарну обробку у 43 під'їздах. Загалом на обслуговуванні підприємства - 106 багатоквартирних житлових будинків.

Дезінфікують під'їзди і працівники РЖКП №2. Вони обслуговують 194 багатоповерхівки.

Дезрозчини, якими обробляють приміщення загального користування, сходинкові марші, ліфти, перила та стіни, закуплені згідно рекомендацій відділу Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомили у міській раді, аби зробити дезінфекцію у будинках, в яких створені ОСББ та ЖБК, їх головам необхідно звернутись із письмовою заявою у відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконавчого комітету міської ради за адресою: Незалежності, 73 (каб.217).

Нагадаємо, що відповідну санітарну обробку згідно передбачених інструкцій проходить і техніка комунальних підприємств, яка нині працює на виїздах у місті Ковелі.


#Карантин #Коронавірус #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?
Наразі більшу частину часу громадяни вимушені проводити у власному помешканні. Така вимога є загрозливою до прав тієї категорії осіб, які часто зазнають фізичного чи психологічного насильства вдома.