1. Головна
  2. Новини
  3. Дату проведення фестивалю «Rajd Wolynski» та пробігу ретрокарів Волинню перенесли

Дату проведення фестивалю «Rajd Wolynski» та пробігу ретрокарів Волинню перенесли

Як ми повідомляли раніше, вперше в історії нашого краю понад 35 ретроавтомобілів з країн Євросоюзу мали перебувати на Волині, зокрема і у Ковелі, з 14 по 18 травня 2020 року у рамках фестивалю «Rajd Wolynski».

Наразі організатори заходу повідомили про перенесення дати проведення автопробігу та фестивалю. Про це вони написали на сторінці Wolynski Klub Automobilowy у Фейсбук.

- Як би не було нам прикро про це повідомляти, але у цей надскладний час, коли увесь світ бореться з пандемією коронавірусу COVID-19, коли велика кількість людей бореться за своє життя, коли карантин введений в багатьох країнах та закриті кордони, коли єдине бажання - щоб рідні, близькі, усе людство, НАРЕШТІ, оговтались від цієї біди, - звісно, наш прекрасний фестиваль "ВОЛИНЬ РЕТРО ФЕСТ" (підготовка до якого відбувалась на найкращому рівні, завдячуючи команді організаторів та партнерам) та "RAJD WOŁYNSKI" в травні цього року не зможуть відбутись! Але це жодним чином не означає, що все відміняється...Ні!
Ми переносимо дату проведення заходу: на час, коли всі знову зможуть збиратись великими компаніями з посмішками на обличчі, радіти життю та не боятись COVID-19!,
- зазначається у дописі.#Автопробіг

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся автопробіг, присвячений 75-ій річниці Колківської республіки

У Ковелі відбувся автопробіг, присвячений 75-ій річниці Колківської республіки
Більше десятка автівок із націоналістичною символікою проїхались вулицями Ковеля, далі рушили в напрямку до Маневич та Колок. Таким чином ковельчани започаткували нову акцію, яка має стати традиційною.