Завдяки ковельським патрульним безпритульній жінці знайшли домівку

Екіпаж патрульних отримав учора інформацію про те, що на вулиці лежить невідома особа. На місці поліцейські виявили 57-річну жінку, яка розповіла, що не має де жити, іноді ночує в під’їздах, а вдень ходить містом у пошуках допомоги.

- Ми зрозуміли, що вона безпритульна, але совість не дозволила залишити людину в біді, – розказує про випадок інспекторка Олена Дмитрук.


- Жінка родом з Миколаївщини, більше місяця тому приїхала в Ковель, адже направлялась у Почаїв, однак усе зачинили на карантин. Коштів, аби поїхати назад, не виявилось, та й їхати не було куди: батьки давно померли, хата завалилась. Також жінка перебувала певний час в лікарні, шукала прихистку в церквах, а нині опинилась на вулиці, – додає напарник Олександр Абрамчук.

Олена з напарником одразу взялись телефонувати в реабілітаційні центри. На щастя, одна небайдужа людина відгукнулась і запропонувала допомогу. Домовились зустрітись з Надією та цією людиною сьогодні о 10 годині ранку, на тому ж місці.

- Я була приємно здивована, коли прийшла сьогодні вранці, а мене вже чекала пані Надія. В її очах іскрилась віра, що її не забули, вона була дуже рада. Згодом під’їхали небайдужі громадяни, які без зайвих слів сказали, аби вона забирала свої речі і їхала з ними, – ділиться емоціями патрульна.

Нині жінка в теплі, добрі та турботі. Добрі люди допомогли з їжею, одягом і дахом над головою. А головне – вселили надію, що в Надії все буде добре.

- Людина, яка захотіла їй допомогти, не побоялася посадити жінку у своє авто, привезти у свій дім, не пошкодувала харчів, і коли я годину тому зателефонувала спитати, як Надія, мені просто скинули фото усміхненої щасливої жінки, і сказали: “Не переживайте, все добре, приїжджайте в будь-який час провідати, – таким позитивним є завершення історії, яка трапилась учора в Ковелі.#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі знову горіла суха трава

У Ковелі знову горіла суха трава
27 березня трапилась пожежа на садівничому масиві. Рятувальників і поліцію викликала жінка, яка саме працювала на сусідній дачній ділянці.

У Ковелі патрульні перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання

У Ковелі патрульні перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання
Ситуацію в місті правоохоронці оцінюють як спокійну. Люди з розумінням ставляться до карантинних заходів. З ковельчанами на вулицях проводять профілактичні бесіди.