1. Головна
  2. Новини
  3. Обрали переможця конкурсу на посаду керівника Ковельського МТМО

Обрали переможця конкурсу на посаду керівника Ковельського МТМО

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Ковельського МТМО, - повідомляють на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

На ньому заслухали пропозиції та провели співбесіду з претендентами. Своє бачення розвитку медичного підприємства представили Валентин Вітер та Світлана Гаврилюк.

Після обговорення, комісія більшістю голосів переможцем визнала Валентина Вітра.

Міському голові рекомендовано призначити його генеральним директором Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У квітні працівники Ковельського МТМО вперше отримають зарплату не з міського бюджету, а від Національної служби здоров’я України

У квітні працівники Ковельського МТМО вперше отримають  зарплату не з міського бюджету, а  від Національної служби здоров’я України
У зв’язку з другим етапом медичної реформи змінились нарахування заробітної плати медичним працівникам. Лікарні тепер будуть отримувати гроші не за кількість місць, а за кількість наданих послуг.