1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельське МТМО отримало засоби захисту від місцевих підприємців

Ковельське МТМО отримало засоби захисту від місцевих підприємців

Підприємці міста передали Ковельському МТМО захисні маски на суму понад 80 тисяч гривень. 14 спеціальних респіраторів зі склом та змінними фільтрами тепер слугуватимуть працівникам інфекційного відділення. Саме для їх потреб вони були придбані благодійниками. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тимчасово виконуюча обов’язки головного лікаря Людмила Івахнюк щиро подякувала за турботу та чуйність. Вона розповіла, що на сьогодні у Ковелі ситуація є контрольованою. У місті та районі лабораторно підтверджено 5 випадків хвороби COVID-19, пацієнти без клінічних ознак, знаходяться під спостереженням на самоізоляції.

Людмила Михайлівна повідомила, що ковельські медики забезпечені засобами захисту. На їх закупівлю вони отримали кошти з міського бюджету, використали власні надходження. Втім, і потреба є досить великою. А маски, які привезли сьогодні, мають високий ступінь захисту, що є надзвичайно актуальним, адже всі, хто працює в інфекційному, перебувають в особливій зоні ризику.

- Ми раді кожній допомозі. Приємно, що люди пропонують підтримку, витрачають свої гроші, виявляють увагу і турботу про наших медиків. Велике всім за це спасибі, - наголосила керівниця лікарні.

Секретар міської ради Віра Федосюк зазначила, що і до міської влади надходить чимало звернень з пропозицією допомогти закладам охорони здоров’я. Зокрема, благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» теж долучився до благородної справи. Для лікарні вони придбають пересувний рентгенівський діагностичний апарат.

Зрозуміло, що міська влада надає необхідні ресурси. З резервного фонду міського бюджету було виділено уже понад два мільйони гривень на придбання апарата ШВЛ, дезінфікуючих, індивідуальних засобів захисту та інші потреби МТМО.

Віра Іванівна подякувала ковельським медикам за їх працю і запевнила, що вони і надалі можуть розраховувати на необхідну допомогу, підприємцям — за активну життєву позицію, розуміння і небайдужість.#Благодійність #Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також