1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельське МТМО щодня надходить благодійна допомога ФОТО

У Ковельське МТМО щодня надходить благодійна допомога ФОТО

Ковельське МТМО продовжує отримувати благодійну допомогу від небайдужих людей різних сфер діяльності, підприємців, установ та організацій, про що постійно розповідають на своїй сторінці у Фейсбук та дякують благодійникам.

Зокрема, нотаріуси Ковельщини передали 14 комбінезонів для потреб медичного персоналу Ковельського МТМО. Начальник Ковельського відділення ПАТ "Волиньгаз" Олег Гнатюк привіз у медзаклад Ковеля від очолюваного ним підприємства маски, захисні окуляри, респіратори, тести, дезінфікуючі розчини та антисептики.

Дмитро Савосін та ТзОВ "Транс4юа" передали лікарні 80 дихальних контурів до апаратів штучної вентиляції легень та оплатили розхідні матеріали. Крім того, Дмитро Савосін разом з Pavlo Tsapiuk передали 65 захисних щитків для потреб медичного персоналу Ковельського МТМО.

Отримує лікарня і медичні препарати для лікування пацієнтів. Вони надійшли від ТОВ “ГЛЕДФАРМ ЛТД” та ТОВ “Маклеодс фармасьютікалз лімітед”.

- Щиро вдячні за надану благодійну допомогу Ковельському МТМО, за турботу про здоров’я та захист наших медичних працівників! Сподіваємось і надалі на тісну співпрацю, - йдеться у дописах ковельських медиків.
#Благодійність #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака
Новопризначений керівник Ковельської місцевої прокуратури Юрій Новосад взяв участь у Форумі юридичних професій, організованому обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України.