1. Головна
  2. Новини
  3. Карантин в Україні продовжили до 11 травня включно

Карантин в Україні продовжили до 11 травня включно

В Україні до 11 травня продовжили дію карантинних обмежень у зв'язку з поширенням COVID-19, - пише УНІАН.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України 22 квітня. "Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року", - заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, представляючи відповідний документ.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, в уряду є чіткий план виходу з карантину, він складається з 5 етапів.

- Є стартова точка реалізації цього плану. Ми її умовно можемо назвати день "К", тобто, день кінця карантину. Початок реалізації нашого плану зможемо запустити за умови сприятливої епідемічної ситуації. За нашими прогнозами, цей день мав би настати 11 травня. Тому сьогодні будемо продовжувати карантин до цієї дати, - пояснив Шмигаль.

За його словами, для початку виходу із карантину протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в країні має не змінюватися, коливатися в межах плюс-мінус 5%.

- Друга умова - лікарні, заповнені пацієнтами з COVID-19 менше ніж на 50%... Після цього ідемо дорожньою картою виходу із карантину і реалізовуємо наступні 4 етапи, - додав він.

Станом на ранок 22 квітня в Україні зафіксовано 6 тисяч 592 випадки коронавірусної хвороби. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, українцям доведеться жити в нових умовах мінімум два наступних роки: носити медичні маски, дотримуватися дистанції, певних правил дезінфекції і поведінки в транспорті та в громадських місцях.

Нагадаємо, що офіційно карантин на всій території України розпочався 12 березня. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня.


#Карантин

Коментарі

Читайте також