1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проводять онлайн-заняття для вихованців закладів позашкільної освіти

У Ковелі проводять онлайн-заняття для вихованців закладів позашкільної освіти

21 квітня - Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Про те, як юним ковельчанам свої здібності допомагають розвивати заклади позашкільної освіти, розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Мова йде про Палац учнівської молоді імені Івана Франка (директор Тетяна Середюк Т.В.), станцію юних натуралістів (директор Віра Бобчук), станцію юних туристів (директор Тамара Хаймик), станцію юних техніків (директор Володимир Токарець ).

Сьогодні найважливіше не загубити учнівську творчість. Життя нам кинуло виклик! Карантин. Дистанційне навчання. Налагодження системи комунікації... Ці та інші завдання нині вирішують у закладах позашкільної освіти. Їх адміністрації, керівники гуртків, вихованці, батьки чітко усвідомили, що карантин - це відповідальність, самоорганізація.

Упродовж дистанційного періоду у закладах позашкільної освіти відбуваються методичні заходи, зокрема, онлайн-семінар, застосовуючи сервіс zoom "Як максимально зберегти себе в умовах кризи? Арт-терапія дієвий антикризовий процес". Його організувала і провела практичний психолог Палацу учнівської молоді Людмила Іванова.

Різножанрові майстер - класи, де керівники гуртків чітко описують завдання, складають схеми, проводять відеозаняття, слайди-виставки учнівських робіт тощо.

У кожному закладі створено дієві сайти, сторінки у фейсбуці, які служать джерелом необхідної інформації для учасників освітнього процесу. Налагоджено індивідуальні чат-спілкування керівника гуртка з вихованцями, які перебувають на дистанційному навчанні. Практичні заняття проводяться дистанційно з використанням відповідних тренажерів і лабораторій.
#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступна кампанія?

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступна кампанія?
У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.