1. Головна
  2. Новини
  3. 23 березня у ковельських школярів розпочалися весняні канікули

23 березня у ковельських школярів розпочалися весняні канікули

Як повідомив начальник управління освіти м. Ковеля Віктор Бичковський, 23 березня у навчальних закладах загальної середньої освіти розпочалися заплановані весняні канікули. Вони триватимуть до 29 березня і минуть в умовах карантину.

Віктор Бичковський зауважив, що, незважаючи на карантинні заходи у закладах освіти, структура навчального року залишається незмінною. Весь минулий тиждень вчителі та учні працювали за дистанційною формою навчання. Упродовж цього тижня школярі не отримуватимуть завдань.

- Під час навчального процесу, який минає в умовах карантину, учні опрацьовують весь матеріал самостійно, виконують домашні завдання. Тож зараз діти мають відпочити, аби з новими силами продовжити навчання з 30 березня, - зазначив начальник управління освіти.

Нагадаємо, що останній дзвоник у ковельських школах пролунає 29 травня, а випускний для старшокласників відбудеться 26 червня.


#Карантин #Освіта

Коментарі

Читайте також

Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму

Міський голова закликає ковельчан дотримуватися карантинного режиму
На території міста прийняте рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке є обов’язковим до виконання усіма мешканцями територіальної громади.