1. Головна
  2. Новини
  3. Призначили генерального директора Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання

Призначили генерального директора Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання

Сьогодні, 24 квітня, у Ковельському МТМО міський голова Олег Кіндер представив трудовому колективу медзакладу нового керівника. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Олег Олексійович зазначив, що зважаючи на рішення конкурсної комісії, він підписав розпорядження про призначення генеральним директором Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Валентина Вітра терміном на п’ять років.

- Сьогодення ставить перед нами чимало викликів. Важливо, що тепер у вашого підприємства є керівник. Зараз кожен з вас має докласти чимало зусиль, аби лікарня розвивалась, щоб усі напрацювання, які є, мали продовження. Це дуже важка праця, що передбачає професіоналізм, самовіддачу, вимогливість до себе і до своїх підлеглих, - підкреслив міський голова.

Олег Олексійович також запевнив, що він і надалі буде сприяти у вирішенні проблемних питань та готовий до співпраці. Побажав новому керівнику успіхів й хороших результатів.

Валентин Степанович подякував за довіру і звернувся до колективу.

- Сподіваюсь на вашу підтримку, розуміння. Перед нами зараз чимало непростих задач — це пандемія, яка кардинально змінила наше життя, впровадження другого етапу медичної реформи. Для мене важливо, щоб усім працювалось комфортно, була мотивація для роботи. І наш заклад надавав якісну медичну допомогу, - наголосив Валентин Вітер.


Довідково:
Вітер Валентин Степанович народився 4 вересня 1973 року у Луцьку. Закінчив Тернопільськю державну медичну академію імені Горбачевського. У Тернопільській академії народного господарства здобув кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту. 2010-2014 роки - аспірантура, Тернопільський державний медичний інститут імені Горбачевського.

Працював фельдшером у Волинському протитуберкульозному диспансері, лікарем-хірургом у Волинській обласній клінічній лікарні, заступником головного лікаря Луцької міської поліклініки №1, заступником головного державного санітарного лікаря Волинської області, заступник головного лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції.

З грудня 2010 року - заступник голови Волинської обласної ради. У 2014 році обраний її головою.
Згодом був викладачем у Луцькому базовому медичному коледжі. З 2018 — заступник начальника управління — начальник відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи, управління охорони здоров'я Волинської облдержадміністрації.

З дружиною Валентиною виховують доньку та сина.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У квітні працівники Ковельського МТМО вперше отримають зарплату не з міського бюджету, а від Національної служби здоров’я України

У квітні працівники Ковельського МТМО вперше отримають  зарплату не з міського бюджету, а  від Національної служби здоров’я України
У зв’язку з другим етапом медичної реформи змінились нарахування заробітної плати медичним працівникам. Лікарні тепер будуть отримувати гроші не за кількість місць, а за кількість наданих послуг.