26 квітня минає 34 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня минає 34 роки відтоді як сталась найбільша техногенна аварія на Чорнобильській атомній станції. Це – наша спільна біда, її наслідків вистачить не на одне покоління.

Цієї весни ми вкотре зрозуміли, що чорнобильські проблеми не втрачають своєї актуальності. Пожежі у зоні відчуження змусили нас знову бути на сторожі і слідкувати за ступенем радіаційного забруднення повітря.

Тоді у 1986 році катастрофа на ЧАЕС сколихнула світ своєю величезною руйнівною силою. Ковельчани одними з перших вступили у смертельний двобій з незримим ворогом. Вони з честю і гідністю виконали свій обов’язок, зробили значний внесок у ліквідацію аварії. Багатьох з них уже немає серед нас.

26 квітня – це день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. Це день подяки тим, хто став на захист безпеки людства від грізного атому.

У Ковелі в сквері Слави встановлено пам’ятник, який символізує мужній вчинок наших земляків. Туди з вдячністю приходять містяни, аби віддати данину шани всім, кого торкнувся своїм крилом Чорнобиль, хто пройшов страшне випробування мирним атомом. Це відважні люди. Ми захоплюємось їхнім подвигом.

Дорогі ліквідатори аварії на ЧАЕС, прийміть сердечну вдячність, за Ваш героїзм, силу духу. Низький уклін вдовам і родинам тих, хто не дожив до цього дня.

Велике спасибі керівникам міських осередків громадських організацій за співпрацю, за те, що турбуєтесь про тих, у чиє життя втрутився Чорнобиль.

Міцного всім здоров’я, благополуччя, родинного тепла. Нехай береже Вас Бог та дарує многії літа. Нехай більше ніколи подібне лихо не повториться на нашій землі.


З повагою
міський голова Олег Кіндер


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також