У Ковелі виплачують грошову допомогу у зв’язку з COVID-19

Управлінням соціального захисту населення розпочато виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Кошти у сумі 1000 гривень отримають нижче вказані одержувачі допомог:

• державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
• державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з їх числа, які одночасно з допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника в управлінні Пенсійного фонду України);
• тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсійну виплату.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється через установи уповноважених банків або АТ «Укрпошта», де особи отримують вказані види допомог.

Одночасно повідомляємо, що грошова допомога носить одноразовий характер, тому не враховується до сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги, в тому числі для призначення субсидій.

За отриманням більш детальної інформації звертайтеся за телефоном 5-29-18.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також