1. Головна
  2. Новини
  3. У лісосмузі біля села Черкаси Ковельського району знайшли боєприпаси

У лісосмузі біля села Черкаси Ковельського району знайшли боєприпаси

27 квітня співробітники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Волинській області знешкодили 10 боєприпасів часів ІІ Світової війни, виявлених мешканцями Горохівського та Ковельського району. Повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

Зокрема у полі біля села Ватинець Горохівського району піротехніки вилучили 6 протипіхотних мін, а у лісосмузі біля села Черкаси Ковельського району – артилерійський снаряд калібру 76 мм, мінометну міну калібру 82 мм та дві авіаційні бомби АО-1. Усі боєприпаси знешкоджені шляхом підриву в спеціально відведених місцях.

Рятувальники нагадують громадянам, що при виявленні підозрілих предметів заборонено їх зачіпати чи переносити. Натомість необхідно позначити місце знахідки та повідомити рятувальників за номером 101.

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Ковельські рятувальники закликають до максимальної відповідальності у пожежонебезпечний період

Ковельські рятувальники закликають до максимальної відповідальності у  пожежонебезпечний період
Зараз надзвичайно високий ступінь навантаження на підрозділи ДСНС. На Волині зареєстровано понад 421 пожежа в екологічних системах, з них 22 загорання торфу та 29 пожеж у лісах.