1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські юннати показали, як за 4 місяці виріс ананас на ім'я Георгій

Ковельські юннати показали, як за 4 місяці виріс ананас на ім'я Георгій

Як ми повідомляли раніше, вихованці Станції юних натуралістів м. Ковеля є активними користувачами соціальних мереж. Вони постійно інформують про свої досягнення та щоденні клопоти з догляду за рослинами і тваринами. Цього року юннати відзначилися особливою оригінальністю і створили сторінку в Instagram для ананаса, якого назвали Георгієм. Тут вони регулярно викладають світлини свого зеленого улюбленця.

Під час карантину за рослинами доглядають наставники та діляться фото у соцмережах, аби діти мали змогу і надалі спостерігати за життям у теплиці.

- В цей неординарний період педагоги нашого закладу роблять усе можливе, щоб юні натуралісти не випали із захоплюючого процесу дослідництва. Вони продовжують спілкування через соцмережі і перерозподілили свої обов’язки. Тепер не вихованці знімкують рослини, а їхні наставники. Далі фото потрапляють у групи в Viber. А вже потім світлини викладаються дітьми на сторінки в Instagram, - йдеться у дописі на сторінці Станції юних натуралістів у Фейсбук.


Так, до прикладу, за посиланням https://www.instagram.com/valera_brat.georgia можна знайти сторінку, на якій у реальному часі відображається розвиток плоду лимона сорту «Павлівський».

А за наступним посиланням https://www.instagram.com/lets_be_familiar._george є можливість побачити, як юннати вже четвертий місяць виставляють фото розвитку плода ананаса.

#КовельськаСЮН #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса

Ковельські юннати створили сторінку в Instagram для ананаса
Упродовж двох місяців вони фотографують ананас, якого назвали Георгієм, і виставляють його фото. Усіх бажаючих спостерігати за його ростом запрошують підписуватись на сторінку екзотичного фрукта у соцмережі.