1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські художники здобули 15 призових місць в обласному конкурсі «Великоднє диво-2020»

Юні ковельські художники здобули 15 призових місць в обласному конкурсі «Великоднє диво-2020»

Щовесни Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука проводила яскравий, насичений творчою фантазією і креативністю конкурс малюнка «Великодня веселка». Цього року наше місто, вся Україна, планета змінили ритм життя через пандемію.

Люди почали шукати нові форми спілкування, опановувати новітні комунікаційні технології, долучатись до онлайн проєктів. Життя не зупинилось! Як і творчість, що завжди дарує людині надію.

Учні художньої школи розпочали підготовку до «Великодньої веселки» ще у лютому, створили свої композиції, окремі вихованці завершували малюнки у режимі дистанційних консультацій, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Всі сподівались, що карантин не буде затяжним, що мистецькі змагання відбудуться в Пасхальні дні. Конкурс відбувся! Втім це був відразу фінальний обласний етап, на якому раніше ми представляли кращі роботи з «Великодньої веселки». Цьогоріч організатори з науково-методичного центру культури Волині провели його дистанційно.

Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука надіслала на «Великоднє диво» скан-копії 36 дитячих робіт. Всі вони, як і малюнки інших учасників, були представлені на офіційному сайті НМЦК Волині. Кожен міг побачити цей багатобарвний світ святкової фантазії.

Компетентному журі теж довелося працювати oнлайн. Це цікавий і корисний досвід для всіх, хто долучився до дистанційного конкурсу. Підсумки, опубліковані на сайті НМЦК Волині, дуже потішили, адже 15 юних Ковельських художників стали переможцями! Привітаймо їх і побажаємо нових творчих злетів!

Переможці Волинського обласного дистанційного конкурсу «Великоднє диво-2020»

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ категорія (12-13 років):
І – Вавринюк Нікіта
ІІІ – Синьчук Володимир
ІV категорія (14-17 років):
І – Коновал Юліана
ІІІ – Сухонос Вікторія

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ категорія (10-11 років):
І – Літвінчук Анна
ІІІ – Шевчук-Шлюєва Софія

ІІІ категорія (12-13 років):
І – Дудка Юлія
ІІ –Демчук Богдана
ІІІ – Козоріз Соломія
Сізих Дарина

ІV категорія (14-17 років):
І – Чирук Анна
Ткачук Анастасія
ІІ – Конащук Катерина
Лавринюк Олександра
ІІІ – Демчук Дарина


#ВеликодняВеселка #Виставка

Коментарі

Читайте також