1. Головна
  2. Новини
  3. Станом на сьогодні у реєстрі громади Ковеля - понад 56,5 тисяч громадян

Станом на сьогодні у реєстрі громади Ковеля - понад 56,5 тисяч громадян

Незважаючи на карантин, у секторі ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла велась робота. Впродовж квітня опрацьовано понад 402 звернення. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працівники сектору щоденно вносили інформацію до бази даних щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання ковельчан. На сьогодні у реєстрі налічується 56553 громадян.

Впродовж квітня зареєстровано 97 осіб, в тому числі дітей до 14 років - 58.

Знято з реєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання – 76 містян, з яких 13 - діти до 14-річного віку, за повідомленнями інших територіальних громад - 2.

Щомісяця до сектору надходить інформація про померлих людей, які мешкали на території міста. У квітні вилучено з реєстру 30 осіб.

Зверталися мешканці міста і за довідками, яких видано 229.


#Ковель

Коментарі

Читайте також

Волинь хочуть поділити на чотири райони

Волинь хочуть поділити на чотири райони
Раніше пропонувалося три райони, де Ковельський мав стати найбільшим на Волині. Триває обговорення формування нового районного поділу у рамках реформи місцевого самоврядування.

У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів

У Ковелі під час квест-акції «Безпечний Ковель» знищено понад 200 «наркотичних» написів
Активна молодь, представники громадських організацій об'єдналися навкого спільної мети: ліквідувати існуючі написи на об'єктах інфраструктури в місті та інформувати ковельчан щодо небезпеки «наркоадрес».