1. Головна
  2. Новини
  3. З нагоди Дня пам’яті та примирення у Ковелі поклали квіти на Братській могилі визволителів

З нагоди Дня пам’яті та примирення у Ковелі поклали квіти на Братській могилі визволителів

У День пам’яті та примирення міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів поклали квіти до пам’ятника жертвам Другої світової війни, - повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На грудях у присутніх - червоний мак як символ цього дня.

- У зв’язку з карантином у Ковелі не проводиться жодних масових заходів. Втім, у своїх думках ми віддаємо шану усім, хто здобув Перемогу над нацизмом, людям старшого покоління, які пройшли через тяжкі випробування. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова, у якій загинули мільйони наших співвітчизників. Україна стала епіцентром бойових дій. Було вщент зруйновано тисячі міст і сіл. Тож давайте берегти пам’ять про героїв, поважати ветеранів та знаходити примирення й прощення в своїх душах, - зазначив міський голова.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну.

Далі представники міської влади перейшли до Братської могили, що на кладовищі. Тут знайшли спочинок понад півтори тисячі солдат, які полягли на полі бою, визволяючи наше місто.

Від вдячних ковельчан до підніжжя пам’ятників лягли квіти.


#ДеньПамяті

Коментарі

Читайте також

На військовому кладовищі в урочищі Мар'їне поховали останки знайдених нещодавно загиблих визволителів Ковеля

На військовому кладовищі в урочищі Мар'їне поховали останки знайдених нещодавно загиблих визволителів Ковеля
Серед двадцяти трьох захоронених, ім’я одного воїна вдалося встановити - це молодший лейтенант Севастьянов Василь Якович, 1918 року народження. Він загинув у 25 років - у квітні 1944-го.