1. Головна
  2. Новини
  3. 12 травня учасники "Євробачення-2020" проведуть онлайн-шоу

12 травня учасники "Євробачення-2020" проведуть онлайн-шоу

Через скасування пісенного конкурсу "Євробачення-2020" у зв'язку з пандемією коронавірусу YouTube та Європейський мовний союз (EBU) проведуть спеціальне онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення-2020". Під час нього всі учасники представлять свої пісні.

Прем'єра відбудеться у вівторок, 12 травня, о 22:00 за київським часом. Друга частина шоу запланована на четвер, 14 травня, теж о 22:00, повідомляє Суспільне. У проєкті візьмуть участь і переможці Національного відбору в Україні — гурт Go_A. У перервах між виступами учасники шоу обіцяють показати челенджі, які вони виконали напередодні, а український гурт назве й виконає три свої улюблені пісні з попередніх конкурсів.

Розподіл учасників на шоу відповідатиме результатам жеребкування. Глядачі зможуть побачити кліпи 41 пісні, які мали прозвучати під час конкурсу "Євробачення-2020". Шоу транслюватимуть на офіційному каналі конкурсу. Попри те, що змагання між учасниками не буде, організатори обіцяють багато інших сюрпризів та інтерв'ю з виконавцями.

Нагадаємо, що 22 лютого у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення-2020 переміг гурт Go_A. Він виконував пісню "Соловей".

Згодом Європейська мовна спілка скасувала проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2020 через загрозу поширення коронавірусу.

Організатори вирішили, що учасники конкурсу, який перенесли на 2021 рік, мають до того часу написати нові пісні.

Гурт Go_A, який виграв нацвідбір Євробачення-2020, представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року.

#Євробачення

Коментарі

Читайте також

Україна не голосуватиме на Євробаченні-2019

Україна не голосуватиме на Євробаченні-2019
Оскільки Україна не братиме в ньому участі. Крім того, Україна не братиме участі у Євробаченні у наступному році в разі перемоги Росії на пісенному конкурсі цього року.