1. Головна
  2. Новини
  3. Церква у Ковелі, де зафіксували спалах коронавірусу, зачинена

Церква у Ковелі, де зафіксували спалах коронавірусу, зачинена

Храм, у місті Ковелі, де зафіксували 18 недужих на коронавірус нині зачинений. Богослужіння відмінили. Про це Суспільному телефоном розповів прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Коронавірусну інфекцію виявили у настоятеля та 17-ти прихожан церкви Архистратига Михаїла у Ковелі. Як розповіла завідувачка відділу епіднягляду і профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Ірина Єнжиєвська: "Один випадок закінчився летально. Померла жінка, яка прибирала у цій церкві."

Зі слів прес-секретаря Володимир-Волинської єпархії Володимира Мацура настоятеля тестували на COVID-19 двічі. З його слів священник здоровий.

- Храм знаходиться у місті Ковелі. Храм святого Архистратига Божого Михаїла. До сьогоднішнього дня богослужіння у даному храмі не проводилося. Священик повторно зробив аналіз на COVID і на сьогодні він перебуває вдома на самоілоляції. Тест показав негативний. Дезинфекцію у храмі проводили і проводять у храмах міста Ковеля, - зауважив прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Ірина Єнжиєвська розповіла, загалом у Ковельському районі, станом на 12 травня зареєстровано 84 випадки хвороби, в тому числі 81 у місті Ковелі.

#Карантин #Коронавірус

Коментарі

Читайте також

Про життя громади в умовах карантину - в інтерв'ю з Ковельським міським головою ВІДЕО

Про життя громади в умовах карантину - в інтерв'ю з Ковельським міським головою ВІДЕО
Вашій увазі - програма «Дайджест.Ковель», у якій Олег Кіндер розповів журналістам про функціонування міського господарства, галузі охорони здоров'я та інших сфер діяльності під час карантинних обмежень.