1. Головна
  2. Новини
  3. Карантин не завадив парі молодят у Ковелі стати на весільний рушник

Карантин не завадив парі молодят у Ковелі стати на весільний рушник

Попри оголошений в Україні карантин, у місті Ковелі триває життя. Сьогодні, 13 травня 2020 року, у Ковельському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) відбулася урочиста подія — пара молодят Андрій та Вікторія стали на весільний рушник. Про це повідомляють на сторінці Ковельського міськрайонного відділу ДРАЦС у Фейсбук.

Дорогі молодята, від чистого серця вітаємо Вас з державною реєстрацію шлюбу, з чудовим святом на честь створення Вашої родини. Бажаємо бути самими рідними і близькими людьми один одного протягом усього життя,а також наповнювати серця щастям і радістю, а сімейний будинок — достатком і благополуччям. Бажаємо, щоб нитка, яка зв’язує Вас, була міцною і міцною, без єдиних надривів і вузликів. Миру вам, взаєморозуміння і довіри!#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Звільнення під час карантину. Як захистити свої права?

Звільнення під час карантину. Як захистити свої права?
На сьогодні ніяких змін у трудове законодавство, яке регулює звільнення працівників у зв'язку з введенням карантину по всій території України, не внесено, - інформує юстиція Волині.