1. Головна
  2. Новини
  3. В Україні дозволили пересуватися групами та сидіти по 4 особи за столиками у літніх кафе

В Україні дозволили пересуватися групами та сидіти по 4 особи за столиками у літніх кафе

На літніх майданчиках ресторанів і кафе під час карантину дозволили не по 2 людини бути за столиком, а до 4 осіб, не рахуючи дітей до 14 років. Також Кабінет міністрів дозволив пересуватися вулицями групами до 8 осіб. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 13 травня, - повідомляє ТСН.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов каже, що змінами до раніше ухваленого рішення пропонується на літніх майданчиках ресторанів і кафе дозволити сидіти не по дві людини за столиком, а до 4 осіб. При цьому залишається необхідною відстань у 1,5 м між місцями для сидіння.

- У нас було - виключно літні тераси просто неба. Ми додали - на відкритому повітрі, під тентами, на верандах, - сказав Степанов.

Нагадаємо, що карантин подовжено до 22 травня. Від 11 травня ввели низку послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

З 22 травня в рамках другого етапу пом’якшення карантину планують дозволити працювати дошкільним навчальним закладам, громадському транспорту, готелям, проводити спортивні змагання і зовнішнє незалежне оцінювання.

У постанові уряду буде чітко визначено, що всі ці заходи можна проводити лише за умови дотримання протиепідемічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції антисептиками рук та всіх інших правил, які були встановлені в державі.

#Карантин

Коментарі

Читайте також