1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на випадок масових захворювань на коронавірус переобладнують палати в лікарні

У Ковелі на випадок масових захворювань на коронавірус переобладнують палати в лікарні

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету розпочали з розгляду найважливішого і найактуальнішого питання сьогодення - про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, результатів роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблем та шляхів їх вирішення. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Про ситуацію в місті інформували Лідія Жолінська - начальник відділу охорони здоров’я, Ольга Козачук - заступник генерального директора Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги та Людмила Маляр - завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України”. Вони повідомили, що місцеві служби охорони здоров’я працюють у посиленому й напруженому режимі. На сьогодні у Ковелі та Ковельському районі зареєстровано 89 випадків Covid-19, з яких 86 - у місті.

На лікуванні в Ковельській ЦРЛ – 6 хворих та 19 пацієнтів з підозрою на Covid-19 . Всі вони – ковельчани. Майже 60 містян амбулаторно проходять курс терапії і перебувають під спостереженням медиків.

Щоденно підтверджується до 10 випадків пневмоній. Тричі на тиждень в обласну лабораторію відправляють аналізи для проведення ПЛР-тестів.

Відучора у ЦРЛ на випадок масових поступлень недужих на коронавірус переобладнуються палати в хірургічному та терапевтичному відділеннях для їх лікування. Саме тут є можливості для кисневого забезпечення таких пацієнтів.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

  • Ковельчанка
    І ви будете розповідати, що щоденних 10 пневмоній не коронавірус??????????? Чому не зазначаються конкретні місця, де фіксуються спалахи??? Як от: пенсійний фонд, Добра хата на Володимирській... Ковель - велике село. Все одно всі усе дізнаються, шкода, що не з офіційних джерел! Цим влада породжує домисли, плітки, недовіру до себе і провокує безпечну поведінку ковельчан! Якби чітко розуміли, що хворіють люди на сусідній вулиці, може б не ходили толпами в парку, на набережній і по бульвару.
    Відповісти

Читайте також