У Ковелі вперше в Україні провели ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині
Впершe в Україні ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині проведено в Ковелі, - про це повідомляє генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер на сторінці медоб'єднання у Фейсбук.

Лікарі щиро дякують фахівцям Інституту серця та безпосередньо його керівнику Борису Тодурову за наданий пацієнту безкоштовно дороговартісний стент-граф та можливість проведення цієї операції в стінах Ковельського МТМО.

медики зазначають, що ця операція проведена саме в день народження професора Володось Миколи Леонтійовича (15 травня 1934 р) - людини, яка у 1985 р в Харкові, вперше в світі імплантувала стент-графт при аневризмі аорти.


#КовельськеМТМО

- Сьогодні вночі в Ковелі проведена унікальна операція 16-річному юнаку з розривом визхідно-низхідного відділу аорти. Команда лікарів у складі Олександра Голуба, Oлеся Курило, Тетяни Приходько, Андрія Гуски на чолі із завідуючим відділення ангіографії та ендоваскулярної хірургії Інституту серця (м. Київ) Андрієм Хохловим боролись за життя пацієнта 3,5 години. Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться у стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії та почувається задовільно, - йдеться у дописі.
Лікарі щиро дякують фахівцям Інституту серця та безпосередньо його керівнику Борису Тодурову за наданий пацієнту безкоштовно дороговартісний стент-граф та можливість проведення цієї операції в стінах Ковельського МТМО.

медики зазначають, що ця операція проведена саме в день народження професора Володось Миколи Леонтійовича (15 травня 1934 р) - людини, яка у 1985 р в Харкові, вперше в світі імплантувала стент-графт при аневризмі аорти.


#КовельськеМТМО
