1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вперше в Україні провели ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині

У Ковелі вперше в Україні провели ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині

Впершe в Україні ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині проведено в Ковелі, - про це повідомляє генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер на сторінці медоб'єднання у Фейсбук.

- Сьогодні вночі в Ковелі проведена унікальна операція 16-річному юнаку з розривом визхідно-низхідного відділу аорти. Команда лікарів у складі Олександра Голуба, Oлеся Курило, Тетяни Приходько, Андрія Гуски на чолі із завідуючим відділення ангіографії та ендоваскулярної хірургії Інституту серця (м. Київ) Андрієм Хохловим боролись за життя пацієнта 3,5 години. Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться у стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії та почувається задовільно, - йдеться у дописі.

Лікарі щиро дякують фахівцям Інституту серця та безпосередньо його керівнику Борису Тодурову за наданий пацієнту безкоштовно дороговартісний стент-граф та можливість проведення цієї операції в стінах Ковельського МТМО.

медики зазначають, що ця операція проведена саме в день народження професора Володось Миколи Леонтійовича (15 травня 1934 р) - людини, яка у 1985 р в Харкові, вперше в світі імплантувала стент-графт при аневризмі аорти.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Заклади освіти Ковеля безоплатно передають продукти харчування на потреби місцевих лікарень

Заклади освіти Ковеля безоплатно передають продукти харчування на потреби місцевих лікарень
Аби не допустити псування продуктів у зв'язку із закриттям шкіл та садків на карантин, управлінням освіти спільно з міською владою було прийняте господарське рішення.

У пологовому будинку Ковеля відкрили оновлені зали

У пологовому будинку Ковеля відкрили оновлені зали
Окрім комфортних та безпечних умов, ковельчанкам забезпечать безкоштовні пологи. Ковельський пологовий будинок уклав договір із НСЗУ для надання послуги «Медична допомога при пологах».