1. Головна
  2. Новини
  3. Відомому у Ковелі тренеру Миколі Лису виповнилося 70 років

Відомому у Ковелі тренеру Миколі Лису виповнилося 70 років

Сьогодні 70-літній ювілей відзначає Микола Вікторович Лис – людина, закохана в спорт, знаний та активний ковельчанин. Незважаючи на свято, він на робочому місці. Весь у турботах.

З 70-літтям Миколу Лиса привітали міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів. Вони вручили ювіляру Почесну грамоту та цінний подарунок. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міськради.

Микола Лис добре відома особистість у футбольних колах краю як хороший й досвідчений гравець, талановитий тренер. У різні роки він успішно очолював головну команду міста "Ковель-Волинь", з якою здобував престижні місця у чемпіонатах серед аматорських команд. Неодноразово визнавався кращим тренером області.

Та все ж Микола Вікторович присвятив своє життя розвитку дитячого футболу у нашому місті. Організаторські здібності, безмежна любов до дітей, вміння донести юним футболістам розуміння гри дозволяли досягати ковельчанам високих результатів.

Він з часу відкриття — 1991 року працює у міському центрі "Спорт для всіх». Вісім років був його директором. Завдяки старанням нинішнього ювіляра заклад став сучасним, з хорошою матеріально-технічною базою. Багато років поспіль його відвідують сотні дітей. І сьогодні маленькі й юні футболісти із задоволенням приходять на заняття до улюбленого і мудрого наставника. Справу батька успішно продовжує син Роман, який працює у МЦ і керівником, і тренером.

Міський голова Олег Кіндер подякував Миколі Вікторовичу за відданість спорту, своїй справі, нестримне бажання змінювати на краще заклад, в якому працює майже тридцять років, дарувати запал та натхнення дітям.

Усі побажали ювіляру міцного здоров’я, реалізації планів та мрій, родинного затишку та благополуччя, щоб його життєвий годинник ще довго рахував щасливі й успішні роки.#ФЦКовельВолинь #Футбол #Спорт

Коментарі

Читайте також

Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»

Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»
Спарингові матчі відбулися на навчально-тренувальній базі у Конча-Заспі. І хоч динамівці виявилися сильнішими, юні ковельчани змогли зазирнути за лаштунки професійного футболу.