1. Головна
  2. Новини
  3. Міста і райони Волині не можуть послаблювати карантин вибірково

Міста і райони Волині не можуть послаблювати карантин вибірково

Навіть ті міста, населені пункти чи райони Волині, де стабільна епідеміологічна ситуація щодо поширення коронавірусу, не зможуть вибірково послабити карантин і запустити громадський транспорт. Про це йшлося сьогодні, 22 травня, під час брифінгу у Волинській облдержадміністрації, - пише ВолиньРоst.

Заступниця голови ОДА Тетяна Щербак повідомила, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка має прийняти рішення щодо послаблення або непослаблення карантин, на Волині ще не відбулася. Засідання відбудеться о 14 годині 22 травня.

Утім, у неї немає підстав прийняти рішення про послаблення протиепідеміологічних заходів, оскільки показник інцидентності (нових випадків) на Волині за останні 7 днів становить 15,81 на 100 тисяч населення (при можливому для послаблення карантину максимумі - 12). Інші два показники – в нормі. Завантаженість інфекційних ліжок 22,63% (для послаблення має бути менше 50%). Показник охоплення тестуванням - 13,11.


#Карантин

Коментарі

Читайте також

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця
Як захистити свої трудові права в умовах обмежувальних заходів, - розповідає завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук.