1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі видали книгу про загиблих на Сході земляків «Їхні зорі не згасли»

У Ковелі видали книгу про загиблих на Сході земляків «Їхні зорі не згасли»

У книзі «Їхні зорі не згасли», яка вийшла друком у Ковелі, зібрані зворушливі розповіді про 19 захисників української землі, життя яких обірвалось через війну. На рідній Ковельщині їх чекали рідні, друзі, нереалізовані плани та нездійсненні мрії. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У видання немає єдиного автора. До написання матеріалів долучились журналісти, письменники, поети, педагоги, тому дописи різняться за стилем і обсягом. Є у збірці офіційна інформація, публікації ЗМІ, спогади рідних, однокласників, вчителів, знайомих, вірші, присвячені Героям, світлини.

- Тут немає пафосу, лише невимовний біль, гордість, щирі співчуття. Немає байдужості. Але є гострі емоції — справжні, неприховані, - йдеться у передмові.

Книга вийшла за підтримки міської влади, благодійників. З місцевого бюджету були спрямовані кошти на придбання частини примірників. Їх отримають родини Героїв. Також вони надійдуть в шкільні бібліотеки, заклади культури.

Міська влада дякує усім, хто був задіяний у підготовці книги-пам’яті про Героїв сьогодення. Спільно вдалося зробити хорошу справу. По завершенню карантину у Ковелі планується презентація художньо-документального видання “Їхні зорі не згасли”.


#ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин, захисник Донецького аеропорту подякував міській владі за надані кошти на лікування

Ковельчанин, захисник Донецького аеропорту подякував міській владі за надані кошти на лікування
Ветеран АТО Андрій Луцик нині перебуває у госпіталі, потребує тривалого дороговартісного лікування. Він неодноразово отримував фінансову допомогу з міського бюджету. Допомагають благодійники та волонтери.