1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин, захисник Донецького аеропорту подякував міській владі за надані кошти на лікування

Ковельчанин, захисник Донецького аеропорту подякував міській владі за надані кошти на лікування

Про захисника Донецького аеропорту, ковельчанина Андрія Луцика наше видання розповідало неодноразово. Боєць 80 бригади отримав важкі обмороження кінцівок при виконанні бойового завдання. Лікування та реабілітацію проходить уже чотири роки, переніс понад десяток операцій. Через ускладнення після обмороження додалися й інші хвороби, які потребують лікування.

Аби допомогти бійцю та його родині, міська влада, зокрема депутати Ковельської міської ради, неодноразово виділяли кошти з міського бюджету. Постійну підтримку надають і благодійники та волонтери, які допомагають збирати кошти.

На черговій сесії міської ради, яка відбулась 26 березня 2020 року, обранці громади прийняли рішення про виділення з бюджету ще 120 тисяч гривень.

Учора на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Луцик повідомив, що перебуває у госпіталі та подякував за допомогу.

- Привіт всім з госпіталя. Хотів би подякувати і дякую Ковельській міській адміністрації, а саме меру Кіндеру Олегу Олексійовичу та заступнику міського голови Прокопіву Ігору Ярославовичу за моральну підтримку та організацію виділення коштів на лікування. Дійсно без вагань і вкрай короткий термін питання було вирішене, а депутатам Ковелської міськоі ради Дякую за підтримку рішення у виділенні коштів. Також хотів би подякувати Третяк Інні та Жолінській Лідіі Анатолівні за підтримку та організації виділення ліків, Ви супер. Ще раз всім дякую за підтримку Все буде Україна, - йдеться у дописі Андрія Луцика.


#АндрійЛуцик #ДопомогаАТО #Депутати #СесіяМіськоїРади #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

120 тис грн з міського бюджету виділять на лікування захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику

120 тис грн  з міського бюджету виділять на лікування захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику
Підтримають фінансово і ветерана АТО Дмитра Ткачука, якому після трансплантації нирки необхідно на щомісячну реабілітацію понад 40 тисяч гривень.

Захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику, луцькі школярі зібрали майже 40 тисяч гривень на лікування

Захиснику Донецького аеропорту, ковельчанину Андрію Луцику, луцькі школярі зібрали майже 40 тисяч гривень на лікування
Учні гімназії №21 під час першого дзвоника замість квітів збирають кошти на адресну допомогу учасникам бойових дій. Цього разу гроші на закупівлю ліків передали захиснику Донецького аеропорту.

Андрій Луцик спростував інформацію місцевої депутатки про те, що міська влада Ковеля відмовила йому у допомозі

Андрій Луцик спростував інформацію місцевої депутатки про те, що міська влада Ковеля відмовила йому у допомозі
Захисник Донецького аеропорту та відома волонтерка Наталія Попова подякували ковельській владі та депутатському корпусу за підтримку у лікуванні.