1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські актори стали учасниками онлайн-флешмобу, який увійшов до Книги Рекордів України

Ковельські актори стали учасниками онлайн-флешмобу, який увійшов до Книги Рекордів України

Великий проект - онлайн-флешмоб Alambari #TogetherAtTheSameTime завершено. Його учасниками стали 18 команд з 23 країн світу (57 міст). Серед яких і актори Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце».

Фінальна - п'ята хвиля ALAMBARI - стала ще й цифровим рекордом України. Це перша цифрова знакова подія, яку зафіксував національний проект Книга Рекордів України - наймасовіший цифровий онлайн-флешмоб одночасно зі стрімінгом і зйомкою онлайн-кліпу, тривалістю п'ять неділь поспіль, з найбільшою кількістю учасників та артистів з найширшою географією. Про це повідомила художня керівниця колективу Альона Малюга-Мельникова.

- Театр-студія "10 ряд 10 місце" - був радий долучитись до створення нової форми взаємодії на перетині цифрового та фізичного світів та стати частиною цього проекту... Це був неповторний досвід! Дякуємо за можливість бути разом з вами, за організацію, допомогу, підтримку, партнерство та емоції, - ділиться враженнями Альона Малюга-Мельникова.


Більше про проект можна дізнатись на сайті - http://alambari.org/ua, де, крім того, є і всі записи трансляцій, а також - посилання на театри-партнери та колективи, що долучились, серед яких є і Ковельський аматорський експериментальний театр-студія "10 ряд 10 місце".

Флешмоб в цифрах: 23 країни, 57 міст, 18 команд, 150 учасників.

Географія проекту:

Україна: Київ, Маріуполь, Львів, Дніпро, Харків, Кам'янець-Подільський, Гатне, Ковель, с. Борова, Новомосковськ, Черкаси, Фастів, Тисмениця, с. Кузьминець, Вінниця, Біла Церква, Одеса, Миколаїв
Німеччина: Берлін, Мюнстер, Лейпціг, Дрезден, Ліппштадт, Франкфурт, Аугсбург, Ґановер, Лестен, Мюнхен
Чехія: Прага
Франція: Сенсе-ле-Гран, Жуаньї, Сен-Іпполіт-дю-Фор, Сен-Дені, Сен-Бріє
Швейцарія: Лозанна, Женева
Гондурас: Тегусігальпа
Кот д'Івуар: Абіджан
Туреччина: Анталія, Стамбул
Словенія: Лендава
Фінляндія: Гельсінкі
Австрія: Відень
США: Редвуд-Сіті, Пенсилванія, Меріленд
Танзанія: Іринга
Словаччина: Нове Место-над-Вагом
Канада: Торонто
Чилі: Сантьяго
Італія: Пеннабіллі
Іспанія: Мадрид
Ізраїль: Кармей Йосеф
Польща: Варшава
Нідерланди: Гаага
Боснія і Герцеговина: Сараєво
Еквадор: Куенка#Театр

Коментарі

Читайте також