1. Головна
  2. Новини
  3. 31 травня на Волині вводять сезонне обмеження руху для вантажного автотранспорту

31 травня на Волині вводять сезонне обмеження руху для вантажного автотранспорту

Починаючи з 31 травня на Волині вводиться сезонне обмеження руху автотранспорту автодорогами державного значення за температури повітря вище 28ºС. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

З метою запобігання утворенню деформацій і руйнувань дорожнього покриття автошляхів у період спекотної погоди, з 31 травня 2020 року на території Волинської області вводиться сезонне обмеження руху автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т автомобільними дорогами загального користування державного значення з 11:00 до 23:00 години за температури повітря вище 28 ºС. Відповідні інформаційно-вказівні та заборонні дорожні знаки вже встановлюються.

Таке обмеження руху не стосується пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів.

Контроль за дотриманням учасниками дорожнього руху встановлених обмежень руху великовагових транспортних засобів здійснюватиметься обласними управліннями Укртрансбезпеки та патрульної поліції.

Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

#РемонтДороги #Безпека

Коментарі

Читайте також