1. Головна
  2. Новини
  3. Зі святом останнього дзвоника ковельчан вітає міський голова Олег Кіндер

Зі святом останнього дзвоника ковельчан вітає міський голова Олег Кіндер

Цьогоріч свято останнього дзвоника, на жаль, не збере шкільні родини разом в урочистій атмосфері. Та й цей навчальний рік не був схожим на інші. Усім бракувало спілкування, шкільних зустрічей, веселих перерв. Втім, чергову сходинку в освоєнні знань подолано.

Можна відпочити від онлайн - уроків та дистанційного навчання, яке продемонструвало наявність чудового пізнавального потенціалу, наполегливості та креативності в усіх учасників освітнього процесу. Атмосфера розуміння і взаємодопомоги, яка панувала між учнями, педагогами, батьками та адміністраціями закладів освіти, дозволила вчасно і успішно завершити у Ковелі 2019-2020 навчальний рік.

Залишаються позаду шкільні роки у наших випускників – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Попереду – нове доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Нехай цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками, добрими справами та перемогами! Будьте успішними і наполегливими у здійсненні поставленої мети.

Усім школярам бажаємо добре відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, сил та позитиву перед початком нового етапу навчання.

Щира подяка педагогам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, терпіння, турботу і знання, віру в здібності і таланти своїх учнів. А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали надії та стали вашим гідним продовженням.

Прийміть сердечні вітання та побажання – міцного здоров’я і наснаги, щастя і гарного настрою, успіхів і добра, впевненості в завтрашньому дні, благополуччя і злагоди у Ваших родинах!

З повагою -
міський голова Олег Кіндер

начальник управління освіти
Віктор Бичковський

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#Освіта

Коментарі

Читайте також

26-27 травня триватиме онлайн-голосування у конкурсі фоторобіт «Ковель очима дітей» ФОТО

26-27 травня триватиме онлайн-голосування у конкурсі фоторобіт «Ковель очима дітей» ФОТО
На конкурс надійшло понад 250 робіт. Журі відібрало 50. Для голосування ставте «лайки» під фото, які вам сподобалися, на сторінці Ковельської станції юних техніків у Фейсбук.