1. Головна
  2. Новини
  3. Біля Ковельської міської гімназії посадили яблуневий сад

Біля Ковельської міської гімназії посадили яблуневий сад

Цьогоріч з ініціативи «Екошколи», яка працює при УНТ «Еврика», Ковельська міська гімназія долучилася до Всеукраїнського проєкту та висадила 90 яблуневих саджанців трьох сортів – Топаз, Росава, Зимова пізня. З метою упровадження STEM-освіти в закладі взялися до реалізації цього проекту, щоб не тільки висадити сад, а й потім мати змогу пригощати вирощеними яблуками гімназистів і пропагувати здорове екохарчування.

Однак перед цим довелося напружено попрацювати, аби підготувати документи та землю саду для такої акції. Втішені тим, що нас підтримали депутатський корпус міської ради, міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів. Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич разом з іншими фахівцями обстежили територію нашого саду та надали дозволи на корчування старих дерев.

Далі до роботи взялися гуртом професіонали, які зуміли в короткі строки не тільки зачистити площу, а й впорядкувати та повністю підготувати до висадки молоденьких дерев. За допомогу у цьому ми вдячні Володимиру Бойку, директору ПТМ «Ковельтепло», Ігорю Михалевичу, директору КП «Добробут», Віктору Солов’янчуку, начальнику РЖКП № 1, Василю Римарчуку, директору ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», Василю Штику, директору дочірнього підприємства «НовоБуд», Зіновію Мисюку, начальнику філії «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор», а також Івану Смітюху, благодійнику, батькові випускника гімназії.

Особливої Подяки заслуговує Юрій Шлюєв, який очолив батьківську громаду гімназії та першим підтримав нас у реалізації проєкту, замовивши своїм коштом саджанці, керуючи разом з директором Оленою Вальчук підготовчими роботами. Така партнерська співпраця дала змогу швидко здолати труднощі та висадити деревця вчасно.

Сьогодні ми радіємо, дивлячись, як зазеленіли яблуньки. Вони прийнялися, бо біля них ходили з любов’ю десятки людей. Усі, хто долучився до реалізації цього STEM-проєкту, нагороджені іменними Подяками нашого закладу.

Адміністрація міської гімназії імені Олени Пчілки
Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#Освіта #Екологія

Коментарі

Читайте також

26-27 травня триватиме онлайн-голосування у конкурсі фоторобіт «Ковель очима дітей» ФОТО

26-27 травня триватиме онлайн-голосування у конкурсі фоторобіт «Ковель очима дітей» ФОТО
На конкурс надійшло понад 250 робіт. Журі відібрало 50. Для голосування ставте «лайки» під фото, які вам сподобалися, на сторінці Ковельської станції юних техніків у Фейсбук.

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам
Сучасні вбиральні, душові куточки поблизу спортзалу, нова сантехніка і обладнання, бойлери для гарячого водопостачання створюватимуть комфорт та належні умови для навчання і роботи всіх учасників освітнього процесу.