1. Головна
  2. Новини
  3. Дитячі садки у Ковелі планують відкрити у червні

Дитячі садки у Ковелі планують відкрити у червні

Розуміючи проблеми батьків, особливо працюючих, які змушені шукати варіанти догляду за дітьми, міський голова Олег Кіндер зібрав робочу нараду, на якій йшлося про перспективи відкриття закладів дошкільної освіти. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

В обговоренні цього важливого питання взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів та начальник управління освіти Віктор Бичковський.

У літній період дитсадки запрацюють у мікрорайонах сільмашу, вулиці Володимирської, другого Ковеля та у центральній частині міста. Зазвичай, у попередні роки функціонували два-три ДНЗ. Цьогоріч їх буде більше. Планується, що відновлять роботу 27 груп, кожну з яких зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей. Такі карантинні вимоги.

Працівники мають забезпечити дотримання й інших протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо.

Через складну епідемічну ситуацію у Ковелі з 22 травня карантин не послабили. Не на часі відновлення роботи дитячих садків. Відповідні рішення прийняли обласна та міська комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись постановою Кабінету Міністрів.

Міський голова наголосив, що всім необхідним забезпечувати дитсадки потрібно вже сьогодні. Як тільки стан із захворюваністю на коронавірус поліпшиться, заклади відразу відкриють двері для своїх вихованців, аби батьки без зайвих клопотів йшли на роботу. Є сподівання, що це станеться у червні.

#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам
Сучасні вбиральні, душові куточки поблизу спортзалу, нова сантехніка і обладнання, бойлери для гарячого водопостачання створюватимуть комфорт та належні умови для навчання і роботи всіх учасників освітнього процесу.