1. Головна
  2. Новини
  3. Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам

Завершилось облаштування санвузлів на другому і третьому поверхах закладу загальної середньої освіти №12 м. Ковеля. З 1 вересня учні школи, а їх більше тисячі, отримають додаткові зручності. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Сучасні вбиральні, душові куточки поблизу спортзалу, нова сантехніка і обладнання, бойлери для гарячого водопостачання створюватимуть комфорт та належні умови для навчання і роботи всіх учасників освітнього процесу.

- Колектив ЗЗСО № 12, учні та батьківська громадськість висловлюємо вдячність міській владі в особі міського голови Кіндера Олега Олексійовича, його заступника Прокопіва Ігоря Ярославовича, депутатському корпусу міської ради за сприяння та виділення необхідних коштів для здійснення ремонтних робіт.

Дякуємо будівельникам ДП «НОВО-БУД», його директорові Штику Василю Федоровичу, які оперативно, дотримуючись всіх технічних і технологічних вимог, виконали будівельно-ремонтні роботи та здали об’єкт в експлуатацію.

Реалізація такого проекту для школи була б неможливою без професійної роботи проектантів та експертів. Висловлюємо подяку фахівцям проектного бюро «Ковелькомунпроект» - директору Дубині Віктору В’ячеславовичу та інженеру технічного нагляду Зінчуку Анатолію Павловичу за виготовлення проектно-кошторисної документації та постійний контроль за ходом виконання робіт підрядником.

Зичимо всім міцного здоров’я, добра, успіхів, здобутків та нових звершень. З повагою і вдячністю - колектив, учні та їх батьки ЗЗСО І-ІІІ ст. № 12 м. Ковеля.#Освіта #Благоустрій

Коментарі

  • Бабуся учня
    Ну, якщо вже:"Колектив ЗЗСО № 12, учні та батьківська громадськість...", то "висловлюють", а не "висловлюємо"... Хто ж такий грамотний писав? Ще й від колективу...
    Відповісти

Читайте також