1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський центр зайнятості допомагає старшокласникам у виборі майбутньої професії

Ковельський центр зайнятості допомагає старшокласникам у виборі майбутньої професії

Фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості провели онлайн–семінар через мережу Facebook для учнів 9-11-х класів щодо вибору майбутньої професії.

В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Проте, у нових обставинах для кожного відкриваються двері щодо реалізації відкладених замислів, зокрема з’являється час обміркувати і спланувати життя, скажімо, на найближчі 1-5 років.

Особливо це актуально для старшокласників середніх шкіл. Питання «Що далі? Ким бути після набуття середньої освіти?» карантин не відміняє, але дає можливості підготувати більш ґрунтовні відповіді.

1 червня для старшокласників Люблинецького ліцею Волинської обласної ради, фахівцем з профорієнтації Людмилою Волчук був проведений онлайн-урок на тему "Моя майбутня професія. Як обрати?".

Основним завданням було допомогти молоді зорієнтуватися у широкому та різноманітному світі професій, а також націлити їх на свідомий вибір професійної діяльності відповідно до своїх бажань, нахилів та здібностей, закріпити знання з обраної професії та ознайомити з вимогами сучасного ринку праці.

Школярі ознайомилися з можливостями таких онлайн-ресурсів, як: Prometheus, Lingva.Skills, Освітній портал Державної служби зайнятості, Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» та PROFORIENTATOR.INFO.

#ЦентрЗайнятості #Карантин #Освіта

Коментарі

Читайте також

Роботодавці можуть отримати допомогу з часткового безробіття від держави

Роботодавці можуть отримати допомогу з часткового безробіття від держави
Підтримку надаватимуть представникам малого та середнього бізнесу, які зупинили діяльність за період карантину, для покриття витрат на зарплату робітникам, яким був скорочений робочий час.

«Місто ідей» та центр зайнятості спільно допомагатимуть молоді Ковеля будувати свою кар'єру

«Місто ідей» та центр зайнятості спільно допомагатимуть молоді Ковеля будувати свою кар'єру
Директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак та директор Ковельського молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва підписали угоду про співпрацю.