Хірурги Ковельського МТМО врятували життя пацієнту з ножовим пораненням шиї

Місцеві хірурги прооперували пацієнта з ножовим пораненням шиї. До лікарні Ковельського МТМО бригада екстреної медичної допомоги доставила 44-річного чоловіка з масивною кровотечею з різаної рани після удару ножем. Про це медики повідомили на своїй сторінці у соцмережі.

Стан пацієнта був дуже важким, адже 2 найбільші судини шиї (загальна сонна артерія та яремна вена) були пошкоджені. Швидкість підготовки до операції була блискавичною. Час рахували хвилинами.

- Бригадою хірургів (Курило О.В., Звоздяк О.І., Новак Ю.П. та Лукашук Ю.М.) було: ушито судини; відновлено кровотік; зупинено кровотечу. Анестезіологічну допомогу до та під час проведення операції надавала Ліпич Г. В., - зазначають у дописі.

Зараз пацієнт у задовільному стані. Радий повернутися додому.


#КовельськеМТМО

Коментарі

  • Гидке фото
    Ця фотка етична? Це щоб сфоткатись потрібно на секунд 15-20 відвернутись від пацієнта..... Далі всеодно що на полюванні фоткаються з трофеєм....
    Відповісти

Читайте також

Благодійний фонд Степана Івахіва передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень

Благодійний фонд Степана Івахіва  передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень
Його використовуватимуть стаціонарно, для підтримки пацієнта під час транспортування, в домашніх умовах. Апарат може застосовуватися для хворих різного віку.