1. Головна
  2. Новини
  3. Благодійний фонд Степана Івахіва передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень

Благодійний фонд Степана Івахіва передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень

Благодійний фонд народного депутата України Степана Івахіва “Патріоти Волині” передав для потреб Ковельського МТМО сучасний апарат штучної вентиляції легень австралійського виробництва. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Його можна використовувати стаціонарно, для підтримки пацієнта під час транспортування, в домашніх умовах і застосовувати для хворих різного віку.

- Це дуже актуально під час епідемії коронавірусу мати таку апаратуру. Крім того, ми отримали монітор пацієнта, який може вимірювати всі параметри дихальної функції, портативний пульсоксиметр, апарат для відсмоктування - все, що необхідно для допомоги пацієнтам, які знаходяться на штучній вентиляції легень, - прокоментував лікар-анестезіолог Андрій Гуска.

Обладнання у Ковель привіз директор благодійного фонду Павло Самолюк. За його словами, досить довго довелось на нього чекати, адже під час пандемії воно стало дефіцитним товаром. Разом з тим, прагнули придбати найкраще, аби воно відповідало усім вимогам сьогодення.

- Апарат, який ми передаємо Ковельському МТМО, використовується в лікарнях Ізраїлю, США. Зараз основним напрямком роботи благодійного фонду "Патріоти Волині" є допомога медикам. Тож ми ведемо перемовини з ізраїльською клінікою щодо навчання наших лікарів онлайн або ж тут у закладі. Переконаний, що цей досвід буде корисним, – повідомив Павло Самолюк.


- Як тільки розпочалась пандемія, Степан Петрович Івахів пообіцяв придбати апарат ШВЛ для нашої лікарні, - зауважив міський голова Олег Кіндер. - Тож свого слова він дотримав, велике йому за це спасибі.

Генеральний директор МТМО Валентин Вітер висловив вдячність народному депутату та його благодійному фонду від усього медперсоналу за допомогу та підтримку та сподівання на подальшу співпрацю.


#ПатріотиВолині #Благодійність #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги ВІДЕО

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги  ВІДЕО
Для боротьби з поширенням коронавірусу уже доставили 25 тисяч захисних масок і 20 тисяч оглядових рукавичок. Найближчим часом доправлять медикам необхідні засоби дезінфекції.