1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські медики отримали антисептики від "Патріотів Волині"

Ковельські медики отримали антисептики від "Патріотів Волині"

В умовах коронавірусу Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує частіше мити руки та користуватися антисептиком. Але в Україні останній засіб — товар, який уже встиг стати дефіцитом. Навіть для лікарень, де антисептики надійно закріпилися в переліку найнеобхідніших засобів для самозахисту медиків на передньому фронті боротьби з коронавірусом.

80 літрів дезінфікуюючих засобів для рук, які закупив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”, сьогодні передали для потреб Ковельського МТМО.

- Це розширить наші можливості в плані безпеки та індивідуального захисту медичних працівників, - зауважила виконувачка обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО Людмила Івахнюк. - Благодійний фонд народного депутата Степана Івахіва першим відгукнувся на наші потреби у цей складний час. Раніше ми вже отримали від благодійників захисні маски та оглядові рукавички. Щиро дякуємо за надану допомогу. І сподіваємось на подальшу співпрацю.#ПатріотиВолині #Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги ВІДЕО

Ковельська та інші лікарні виборчого округу Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги  ВІДЕО
Для боротьби з поширенням коронавірусу уже доставили 25 тисяч захисних масок і 20 тисяч оглядових рукавичок. Найближчим часом доправлять медикам необхідні засоби дезінфекції.

Спілка ветеранів Афганістану нагородила Степана Івахіва медаллю

Спілка ветеранів Афганістану нагородила Степана Івахіва медаллю
Пам'ятну нагороду народному депутату передав голова Ковельської міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк. Як у Ковелі вшановували воїнів-інтернаціоналістів - у сюжеті 12 каналу. ВІДЕО