1. Головна
  2. Новини
  3. Працівники Ковельського МТМО висловили вдячність місцевій владі та Степану Івахіву

Працівники Ковельського МТМО висловили вдячність місцевій владі та Степану Івахіву

Лікувальні заклади Ковельського МТМО поповнюються засобами та обладнанням, необхідними у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Про що медики повідомляють на своїй сторінці у соцмережі.

Лікарі висловили вдячність міському голові Олегу Кіндеру, начальнику фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради Валентині Романчук за виділені з міського бюджету кошти.

- Зокрема, 700 тисяч гривень будуть спрямовані на придбання апарату штучної вентиляції легень та 326 тисяч гривень на придбання медикаментів, дезінфікуючих препаратів, засобів індивідуального захисту, тестів та інших необхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим, які відповідають випадку 2019-nCoV.

220 тис.грн. для боротьби з COVID-19 виділила для Ковельського МТМО районна влада.

Допомагає і Благодійний фонд "Патріоти Волині".

- Щиро дякуємо Благодійному фонду та народному депутату України Степану Івахіву за надану благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (рукавичок і масок), які є вкрай необхідними в умовах карантину, - йдеться у дописі.#Коронавірус #КовельськеМТМО #ПатріотиВолині

Коментарі

Читайте також

З 18 березня у Ковелі заборонено перевозити понад 10 пасажирів у салоні автобуса чи маршрутки

З 18 березня у Ковелі заборонено перевозити понад 10 пасажирів у салоні автобуса чи маршрутки
За порушення передбачена кримінальна відповідальність або штраф. У разі встановлення фактів порушення правил карантину підприємцями-перевізниками, просять інформувати відділ економічного розвитку або поліцію.

17 березня евакуйованих з Польщі заробітчан привезли у Ковель

17 березня евакуйованих з Польщі заробітчан привезли у Ковель
Завдяки злагодженим діям прикордонників, представників влади та небайдужих активістів, вдалося евакуювати велику кількість громадян України, які стали заручниками ситуації, - повідомляють у Волинській ОДА.