1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» звертається до споживачів щодо надання послуг в умовах обмежень

«Ковельводоканал» звертається до споживачів щодо надання послуг в умовах обмежень

Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства приносить вибачення у користувачів своїх послуг за тимчасові незручності, пов'язані з карантинними обмеженнями. Повідомляють на сайті УВКГ "Ковельводоканал".

У багатьох користувачів послуг водоканалу за цей період виникли питання, які складно вирішити по телефону, без особистого звернення або виїзду на об'єкт працівника підприємства. З цього приводу адміністрація підприємства доводить до відома споживачів, що усі технічні, поточні та спірні питання буде вирішено належним чином після завершення карантину.

Однак, незважаючи на карантин, УВКГ "Ковельводоканал" надалі забезпечує споживачів якісною питною водою та водовідведенням, здійснюючи принцип безаварійності та безперебійності надання цих послуг. У свою чергу споживачам послуг водоканалу необхідно звернути особливу увагу на дотримання двох умов, виконання яких залежать безпосередньо від споживачів.

А саме:
1. Щодо своєчасної (не пізніше останнього календарного дня поточного місяця) передачі показників лічильників.
2. Щодо своєчасної (до 15 числа наступного за розрахунковим місяця, а для підприємств згідно договору) оплати вартості спожитих послуг з водопостачання і водовідведення.

Стосовно забезпечення дотримання першої умови, що стосується передачі показників споживання, то наразі існують такі способи як:

- передача записок з показниками за допомогою скриньки, розміщеної поблизу входу в абонентський відділ управління по вул. Івасюка, 13.
- по телефону за номерами: 5-34-42 та 5-36-96
- по "Viber" 067 704 22 89
- за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет".

В усіх випадках необхідно бути уважним, не допускати помилок при знятті показників лічильників, правильно розрахувати споживання, коли показник передається за декілька днів до завершення розрахункового місяця. У разі ненадання споживачем показників лічильників абонентською службою самостійно розраховується споживання послуги по об'єкту на основі аналітичного методу. Отримані дані часто відрізняються від фактичних обсягів спожитих послуг.

В будинках, де встановлені загальнобудинкові засоби обліку, усім споживачам необхідно встановити розподільчі(квартирні) лічильники. Це допоможе уникнути додаткових нарахувань пов'язаних з розподілом «небалансу» між загальнобудинковим та розподільчими засобами обліку. Усі розподільчі (квартирні) лічильники, встановлені за період карантину, УВКГ "Ковельводоканал" прийме на облік після завершення карантину. Наразі нарахування проводитимуться у відповідності до норм споживання.

Стосовно забезпечення дотримання другої умови, що стосується оплати послуг, то з середини травня місяця відновлено роботу каси підприємства по вул. Івасюка,13, де споживачі мають можливість оплатити послуги водоканалу без вартості банківських послуг. Відвідувачам необхідно мати на собі індивідуальні захисні засоби (маску, гумові рукавички).

Окрім того, усі абоненти і надалі розраховуватимуться за надані послуги через банківські установи, "Приват 24, Укрпошту, та ін. У випадку неотримання, втрати або відсутності квитанції на оплату послуг, необхідно самостійно розраховувати вартість послуги помноживши різницю між поточним та попереднім показниками лічильників на вартість одного м куб води (10, 248 грн.). Вартість водовідведення становить 15,72 грн.

3 повагою, адміністрація УВКГ "Ковельводоканал"


#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

«Ковельводоканал» просить споживачів розрахуватися з боргами, сума яких за два місяці сягнула понад 2,5 млн грн

«Ковельводоканал» просить споживачів розрахуватися з боргами, сума яких за два місяці сягнула понад 2,5 млн грн
Незважаючи на збільшення споживання води під час карантину, що призвело до зростання навантаження на обладнання, послуги надаються безперебійно, а обслуговуючий персонал підприємства працює цілодобово.