1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі призупинили роботу лікарської комісії при міській призовній дільниці військкомату

У Ковелі призупинили роботу лікарської комісії при міській призовній дільниці військкомату

Комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося учора, 9 червня, вирішила призупинити роботу військово-лікарської комісії (ВЛК) при міській призовній комісії Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату. Про це повідомляється на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Заступник міського голови Ігор Прокопів зауважив, що початок функціонування ВЛК у червні може призвести до значного погіршення епідемічної ситуації в Ковелі.

Разом з тим, є й інші об’єктивні причини, які унеможливлюють її роботу. На сьогодні хворіє 27 медичних працівників, серед них - і голова ВЛК, також частина лікарів перебуває у групі ризику. Заміна складу комісії знизить її професійний рівень та ефективність, а навчання нових членів потребує певного часу.

З метою недопущення випадків захворювання на COVID-19 та забезпечення відправки призовників до військових частин потрібно виконати й ряд невідкладних заходів. Зокрема, забезпечити призовників та медичних працівників засобами індивідуального захисту.

Необхідно створити запас швидких тестів та ІФА(М), аби проводити обов'язкове тестування на виявлення антитіл до COVID-19 перед відправкою команд молодого поповнення до обласного збірного пункту (за умови зняття карантинних обмежень).

Ковельське МТМО так і не змогло закупити необхідні реактиви для здійснення ІФА (М) тестування у зв’язку з їх дефіцитом, хоча кошти на це передбачені.

А ще проведення медичних оглядів комісією зумовлює велике скупчення людей в закритих приміщеннях, що в період карантину забороняється.

Зважаючи на це роботу лікарської комісії призупинено. Вона відновить свої повноваження після відповідного рішення місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції
Ковель до другого етапу виходу з карантину не готовий. Тому відкриття дитсадків, відновлення пасажирських перевезень знову доведеться відкласти, - наголошує міський голова Олег Кіндер.

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла
За даними Волинського обласного лабораторного центру за останню добу на Волині зареєстровано 101 новий випадок захворювання на COVID-19. Найбільше у Володимир-Волинському районі та Ковелі.