1. Головна
  2. Новини
  3. Міська влада клопотатиме про присвоєння ковельчанці почесного звання «Мати-героїня»

Міська влада клопотатиме про присвоєння ковельчанці почесного звання «Мати-героїня»

Враховуючи багаторічну сумлінну працю з виховання дітей міська влада клопотатиме про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» ковельчанці - Валентині Степанівні Сухацькій, яка народила та виховала сімох дітей.

Клопотання на присвоєння звання мають розглянути у Ковелі на черговому засіданні виконавчого комітету завтра, 11 червня.

Після ухвалення цього рішення, фахівці управлінню соціального захисту населення підготують та направлять відповідні документи у Волинську обласну державну адміністрацію.

Довідково:

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Нагадаємо, що цьогоріч у березні чотирьом ковельчанкам присвоєно почесне звання «Матерів-героїнь».

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Як отримати відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною «Муніципальна няня»

Як отримати відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною «Муніципальна няня»
До управління соціального захисту населення звертається чимало ковельчан щодо непорозумінь з приводу тлумачення положень відповідних нормативно-правових актів, які стосуються Урядової програми «Муніципальна няня».