1. Головна
  2. Новини
  3. 240 підприємців звернулось у Ковелі за допомогою на дітей у період карантину

240 підприємців звернулось у Ковелі за допомогою на дітей у період карантину

Управління соціального захисту населення продовжує прийом документів для призначення допомоги на дітей до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”.

Станом на 1 червня із заявами для призначення допомоги на дітей звернулося 240 осіб. 167-и ФОПам, які подали заяви до 18 травня, уже призначено допомогу за цей місяць. Решта підприємців отримають її в червні за два місяці.

Допомога призначається з місяця звернення на період карантину та на один місяць після дати його скасування, одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року та дорівнює сумі прожиткового мінімуму: 1779 гривень на місяць на дитину віком до шести років та 2218 гривень на місяць на дитину віком від шести до десяти років. Одержання отримувачем інших видів допомоги, за винятком компенсації послуги “муніципальна няня”, не впливає на призначення та виплату допомоги на дітей.

Для призначення допомоги на дітей заявник має подати/надіслати управлінню заяву за формою згідно з додатком до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку в паперовій або електронній формі із зазначенням соціального рахунку в установі уповноваженого банку та необхідні документи (відомості в паперовій або електронній формі).


Софія Сагаль,
начальник управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Ковельської міської ради


#СоціальнийЗахист #Підприємці #Карантин

Коментарі

Читайте також

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі
Подарунки від благодійників отримали вихованці центру соціально-психологічної реабілітації, де перебувають діти, котрі опинилися у складних життєвих обставинах чи без опіки батьків.