1. Головна
  2. Новини
  3. Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі

Вже багато років поспіль Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді тісно співпрацює з релігійною громадою Церкви Євангельських Християн Баптистів, яку очолює прекрасна людина, Бойчук Віталій Васильович. Незважаючи на труднощі сьогодення, ці люди не стоять осторонь суспільних проблем, допомагають і словом, і ділом ковельській громаді.

Багато добрих справ зроблено! Нещодавно для вихованців Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей були завезені такі необхідні засоби особистої гігієни, як підгузки та пелюшки.

Потурбувалися благодійники і про духовний розвиток діток, подарувавши їм гарні ілюстровані дитячі Біблії.

- Ми надзвичайно вдячні диякону Цип'ящуку Сергію Кузьмовичу, який безпосередньо відповідає за соціальну допомогу людям, Бойчуку Віталію Васильовичу та всім членам релігійної громади Церкви Євангельських Християн Баптистів. Нехай ваше милосердя та небайдужість приносять до кожного в дім радість, мир та любов,- зазначає директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молод Інна Третяк.#СоціальнийЗахист #ДітиСироти

Коментарі

Читайте також