1. Головна
  2. Новини
  3. У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю оновили ігрову кімнату

У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю оновили ігрову кімнату

В ігровій кімнаті Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю під час карантину був зроблений поточний ремонт, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Роботи виконали представники фірми ТзОВ «Саша-К». Потому художниця Ольга Ярошевич доповнила його - чудовим та казковим розписом стін. З гарним настроєм та великим захопленням вона створювала свої шедеври, які порадують вихованців.

Розмаїття сюжетів і технік робить розпис стін ексклюзивним і привабливим видом декоративного оформлення інтер’єру. Лісові, казкові пейзажі візуально розширюють простір, квіткові мотиви і геометричні орнаменти вносять певний шарм, підкреслюють загальний стиль приміщення. Це позитивно впливає на гармонійний, творчий та психоемоційний стан вихованців. Наявність малюнків дозволяє проводити тематичні заняття.

Майстриня використала для цього якісні, натуральні, нешкідливі, стійкі фарби. Такі розписи дуже практичні, так як добре переносять вологе прибирання і не вимагають додаткового догляду.

Колектив Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю висловлюють щиру подяку Олександру Артишуку та Ользі Ярошевич за проведену роботу.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельчанка Ольга Яренчук отримала бурштинову статуетку «Ангел добра» за перемогу у конкурсі

Ковельчанка Ольга Яренчук отримала бурштинову статуетку «Ангел добра» за перемогу у конкурсі
Вона зайняла перше місце у номінації «Благодійність медіа». У зв'язку з карантином в Україні оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» було перенесено в онлайн-режим.

Визначено переможців онлайн-конкурсу серед дітей з особливими потребами

Визначено переможців онлайн-конкурсу серед дітей з особливими потребами
Онлайн-виставку дитячих робіт "відвідали" 340 ковельчан, які підтримали юних учасників. Важливо зазначити, що нові технології дозволили провести голосування абсолютно анонімно, забезпечивши прозорість у підбитті підсумків конкурсу.