1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Ольга Яренчук отримала бурштинову статуетку «Ангел добра» за перемогу у конкурсі

Ковельчанка Ольга Яренчук отримала бурштинову статуетку «Ангел добра» за перемогу у конкурсі

Ковельчанка, прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук отримала бурштинову статуетку «Ангел добра» за перемогу у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019». Про це вона повідомила у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що Ольга зайняла перше місце у номінації «Благодійність медіа». У зв’язку з пандемією COVID-2019 та запровадженням карантинних заходів в Україні оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» було перенесено в онлайн-режим.

- Сьогодні я отримала БУРШТИНОВУ СТАТУЕТКУ "АНГЕЛ ДОБРА" за перемогу у Національному конкурсі "Благодійна Україна-2019" в номінації "Благодійність медіа". Хочу висловити свою щиру подяку організаторам Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019», Національній експертній раді, Наглядовій раді, Медіа раді, Діловій раді, Організаційному комітету та усім причетним до події, - зауважила Ольга у своєму дописі.


«Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

Довідково:

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року.

#КрасаБезОбмежень #СоціальнийЗахист #Боча

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вперше проведуть конкурс краси для молоді з особливими потребами

У Ковелі вперше проведуть конкурс краси для молоді з особливими потребами
Обиратимуть «Королеву та короля Волині без обмежень». Ініціатива належить ГО «Добродія в дії» за підтримки Ковельської міської ради. Участь у конкурсі зможуть взяти юнаки та дівчата з Волині та Рівненщини, які переміщаються на колісних кріслах.