5 липня у Ковелі - конкурс «Королева Волині без обмежень-2020» та «Король Волині без обмежень-2020»

Громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” спільно з міською радою до Дня міста Ковеля (5 липня) організовує конкурс «Королева Волині без обмежень-2020» та «Король Волині без обмежень-2020».

До участі запрошуються дівчата та хлопці з інвалідністю, які переміщаються на кріслах колісних, віком від 17 до 35 років, що проживають у Волинській та Рівненській областях.

Анкети-заявки приймаються до 1 травня 2020 року. Їх можна отримати, звернувшись за електронною адресою: dobrodiavdii@ukr.net

Ковельчанка Ольга Яренчук має позитивний досвід участі в аналогічних змаганнях. Вона стала переможницею у номінації «Міс Інтернет» конкурсу «Краса без обмежень-2019». Оля – серед ініціаторів проведення подібного заходу у нашому місті.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#КрасаБезОбмежень

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Ольга Яренчук прес-секретар
УВАГА! В зв'язку зі зверненнями осіб старше 35 років, на правлінні громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” було прийняте попереднє рішення про проведення конкурсів для осіб (чоловіків та жінок) з інвалідністю від 36 років і старше, які переміщаються на кріслах колісних. Захід плануємо провести в місті Луцьку та приурочити до Дня міста.
Звернення про співорганізацію даного заходу до відповідних органів влади (Луцька міська рада, Волинська обласна державна адміністрація, Волинська обласна міська рада) готуємо.

Читайте також

У Ковелі вперше проведуть конкурс краси для молоді з особливими потребами

У Ковелі вперше проведуть конкурс краси для молоді з особливими потребами
Обиратимуть «Королеву та короля Волині без обмежень». Ініціатива належить ГО «Добродія в дії» за підтримки Ковельської міської ради. Участь у конкурсі зможуть взяти юнаки та дівчата з Волині та Рівненщини, які переміщаються на колісних кріслах.