1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники ліквідували наслідки негоди

Ковельські рятувальники ліквідували наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру та несприятливих погодних умов, що пройшли територіями Ковельського та Любомльського районів Волинської області, ввечері 11 червня пожежно-рятувальні підрозділи УДСНС області тричі виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт.
Фото ілюстративне

Зокрема, чергова варта 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Ковеля здійснила розчищення ділянки дороги «Доманово-Ковель-Чернівці» поблизу села Воля Любитівська – за допомоги спеціального обладнання рятувальники розкряжували 6 повалених вітром дерев.

Рятувальники 10-ї ДПРЧ м.Любомль провели розчищення з проїжджої частини відламаних вітром великих гілок, що перешкоджали руху транспорту біля міської автостанції. У селі Римачі Любомльського району за допомогою пожежної автоцистерни рятувальники 24-го Державного пожежно-рятувального поста відкачали воду з житлового будинку після зливного дощу.

До проведення аварійно-рятувальних робіт залучались 9 чоловік особового складу, 3 одиниці техніки.


Управління ДСНС у Волинській області

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Рятувальники нагадують ковельчанам про безпеку на водоймах

Рятувальники нагадують ковельчанам про безпеку на водоймах
На території м. Ковеля та Ковельського району визначено лише два місця для відпочинку на воді: міський пляж на р. Турія (в районі мосту по вул. Незалежності) та озеро Ухо в с. Уховецьк (зі сторони дитячого табору відпочинку «Оберіг»).

Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки

Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки
З метою запобігання пожежам під час богослужінь фахівці цивільного захисту перевірили стан справності засобів пожежогасіння та електричних пристроїв, провели інструктаж священнослужителів.