1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам конкурсу серед дітей з особливими потребами

У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам конкурсу серед дітей з особливими потребами

У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам міського творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами, - повідомляють на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Відбулось нагородження учасників щорічного міського конкурсу "Повір у себе і в тебе повірять інші" для дітей з особливими потребами. 340 небайдужих ковельчан відвідали онлайн - виставку та віддали свої голоси за доробки, які вразили найбільше. Усі роботи були яскраві та дуже талановиті, наповнені світлом та надією.

У категорії "Малюнки олівцем/фарбою" перше місце посіли роботи "Політаємо на парашутах кульбаби" Потапової Варвари (7 років) та "Відпочинок на морі - моя мрія" Герасимчука Іллі (11 років).

У категорії "Інші техніки виконання" безпрецедентну любов завоювала робота "Аплікація "Я зможу!" десятирічної Гаврилюк Маргарити.

Переможцям вручено дипломи та подарунки. Всі учасники захоплюючого вернісажу також отримали заохочення. Адже кожна дитяча робота – унікальна. У ній - відтворення власного світу за допомогою олівця, акварелі, ниток, велика праця, емоції, мрії.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді бажає усім дітям здоров’я, витримки, творчих злетів.


#СоціальнийЗахист #МістоІдей

Коментарі

Читайте також