1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі поліція виявила нелегальні пункти прийому металобрухту

У Ковелі поліція виявила нелегальні пункти прийому металобрухту

12 червня співробітники поліції виявили у Ковелі нелегальний пункт прийому металобрухту. Про це повідомляє пресслужба Ковельського відділу поліції Волинської області.

Незаконну діяльність в гаражному боксі здійснював 33-річний житель Рівненської області. Чоловік займався скуповуванням у населення брухту чорних металів без дозвільних документів на такий вид діяльності. Поліцейські вилучили вагове обладнання, вантажопідйомне обладнання, металеві вироби.

У суботу ковельські поліцейські виявили ще один незаконний пункт прийому металобрухту. На момент перевірки жодних дозвільних документів на прийом металобрухту у власників теж не було. З місця пригоди вилучили електронні ваги, козловий кран та близько 15-ти тонн брухту.

За обома фактами нині тривають кримінальні провадження за статтею 213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці попереджають: прийом брухту кольорових і чорних металів фізичними особами, надання приміщень та споруд для розташування незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту, а також безпосередня організація незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту карається законом. Зокрема, санкція ст. 213 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, обмеження волі строком на один рік або позбавлення волі строком до трьох років.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також