1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину

У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину

Багатьох роботодавців малого і середнього бізнесу, фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників та ведуть соціально відповідальний бізнес, наповнюють коштами місцевий бюджет, карантинні обмеження спонукали скоротити виробничу діяльність або й взагалі її припинити. Аби фінансово підтримати суб’єктів малого та середнього бізнесу уряд ухвалив рішення про виплату допомоги з часткового безробіття, а Ковельська міська рада прийняла рішення про надання компенсації з міського бюджету.

Задля того, щоб підприємці міста могли скористатись можливістю та отримати компенсацію. Фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості спільно з заступником голови ГО «Підприємців та працівників приватного сектору міста Ковеля» Людмилою Васковець та депутатом Ковельської міської ради Андрієм Мілінчуком надають кваліфіковані консультації щодо пакету документів, термінів та правильного їх оформлення.

- На годиннику 18:57, понеділок, у коридорі та на вулиці своєї черги чекають люди. А ми впевнено працюємо над пакетами документів для підприємців, починаючи з 9:00 немає вільної хвилини! За два дні (13.06 та 15.06) кількість громадян, які скористались нашими послугами перевищило 200 осіб.
Люди мене запитують, для чого ми це робимо? Відповідь проста - ми хочемо бачити у Ковелі розвинуте громадянське суспільство, де окрім грошей буде цінуватись людяність!,
- зауважує у своєму дописі в Фейсбук депутат міської ради Андрій Мілінчук.


Прийом громадян продовжується за адресою:

вул. Драгоманова 22, кабінет №6.

16.06 з 9:00 до 17:00 (11:00-11:30, 14:00-14:30 санітарні години)
17.06 з 9:00 до 17:00 (11:00-11:30, 14:00-14:30 санітарні години)


За матеріалами Ковельського міськрайонного центру зайнятості


#Підприємці #Карантин #МіськийБюджет #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Спрощено процедуру подачі документів для підприємців на отримання компенсації за період карантину

Спрощено процедуру подачі документів для підприємців на отримання компенсації за період карантину
Довідка про відсутність заборгованості по сплаті єдиного податку, яку необхідно додавати до пакету документів, може бути завірена особистим підписом суб’єкта господарювання.

У Ковелі відбулось засідання комісії з виплати підприємцям компенсацій за період карантину

У Ковелі відбулось засідання комісії з виплати підприємцям компенсацій за період карантину
Міська влада Ковеля, депутатський корпус та центр зайнятості першими на Волині розробили та внесли зміни до «Програми розвитку підприємництва» задля підтримки малого і середнього бізнесу.